Ore per Femra Curren C9015L

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per femra me nje dizajn unik ngjyre te zeze

Me forme te rrumbullaket xhami dhe rrip zinxhir material stainless steel

Nje model gjithmone elegant

Konturi i fushes eshte roze gold

Nje ore praktike per perditshmerine tuaj

Me ekran analog (jo dixhital)

Ora punon me bateri

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: