Kornize A4 First Love Shfaq më të madhe

Kornize A4 First Love

ELV0084

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Detajet me romantike te dashurise tuaj.

Vendi ku jeni takuar per here te pare apo vendi ku jeni puthur

vijne ne kete kolazh miks per tu mbajtur si nje kujtim i shtrenjte.

Personalizohet me vend-ndodhjet qe ju deshironi.

Vendosur ne kornize me xham per tu mbajtur gjate.

Permasat e kornizes: A4

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: