Trendafil ne qelq 995-1 me dedikim

EP0574

Leke 4,390

-Leke 1,100

Leke 5,490 pa TVSH

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje trendafil qe zgjat gjithe jeten.

Nje dedikim i perjetshem nga zemra.

Trendafil natyral i balsamosur mbyllur ne kupen e qelqte ne bazamant druri.

Personalizohet me dedikimin tuaj ne qelq dhe ne dru.

Permasat: 12 x 7 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: