Buqete e madhe me Cokollata

DS0143

Leke 6,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje Buqete Luksoze dhe e Jashtezakonshme me Cokollata Rafaello te Kompozuara si Trendafila me ngjyren qe deshironi. 

E perbere nga 27 Rafaello dhe disa lloj mbeshtjellese tyli kombinuar me dekore te ndryshme delikate.

Nje dhurate per cdo okazion festiv.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: