Lingerie SieLei Ngjyre e Zeze Shfaq më të madhe

Lingerie SieLei Ngjyre e Zeze

Leke 5,470

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lingerie SieLei Ngjyre e Zeze

Lingerie me ngjyre te zeze, busti dhe mbathjet

Material 79% poliamid dhe  21% EA pelhure

Lingerie eshte e markes SieLei, me rripa mbajtes dhe tantelle ne pjesen e poshteme

Mjaft joshese, seksi dhe stil i vecante transparente 

Texture elegante qe i jep formave te trupit linja sensuale dhe te plota.

Perkedhelje e pa rezistueshme dhe terheqje totale e vemendjes jane fjalet kyce.

Masa e bustit B 1/5 dhe C 2/4.  

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: