Kornize ne Forme Zemre Shfaq më të madhe

ZEP0103

Kornize ne Forme Zemre

Leke 990

Detajet

Kornize ne Forme Zemre

Nje kornize ngjyre e kuqe ne forme zemre

Per foton tuaj me te bukur me dizenjo ne forme Love

Me permasa 22x11.5 dhe foto 10x 10 cm

Nje ide mjaft e mire dhurate per ate qe doni me shume dhe keni ne zemer

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: