Le Havre Shfaq më të madhe

Kornize e Vogel me Zemer 'Le Havre'

ZEP0081

Leke 890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize e Vogel me Zemer 'Le Havre'

Nje kornize e vogel prej druri ne formen e nje zemre

Qendron e varur ne mur dhe ka permasa 10x10 cm

Stil mjaft unik per shkak te dizenjos dhe ngjyrosjes se drurit

Vendosni foton me te dashur per ju dhe dhurojani atyre qe doni me shume

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: