Jastek Love Shfaq më të madhe

Jastek Love

ZEP0105

Leke 1,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Jastek Love

Jasteku "Love" per te dashurit tuaj.

Jastek ne forme zemre ku mund te vendosni edhe foto.

Fotoja ka permasa 15.5x10 cm ndersa i gjithe jasteku 36x30 cm.

Jasteku eshte i kuq dhe i dekoruar me dy arushe te vegjel.

Zgjidhni foton e duhur per te dashurit tuaj dhe dhurojini nje kornize te tille mjaft terheqese dhe gazmore.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: