QIRI AROMATIK SEX ON THE FIRE Shfaq më të madhe

QIRI AROMATIK SEX ON THE FIRE

AI0047

Leke 1,250

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Qiri aromatik Sex on the Fire

Ky qiri aromatizues me aromen me unike te dashurise vjen per tju relaksuar dhe aromatizuar si asnjehere me pare. 

Me ndezjen e tij dhoma juaj do transformohej si ne boten e cudirave me aromen e vecante te vajrave esenciale ylang ylang dhe mandarines.

Mban deri ne 35 ore i ndezur.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: