Zemra e Embel me Foto dhe Dedikim

DS0099

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per te dashuruarit dhuratat me klasike jane cokollatat, lulet dhe zemrat

dhe ne i sjellim te gjitha per ju te personalizuara dhe te krijuara ne menyre artizanale.

Kutia ne forme zemre e dekoruar me elemente dashurie [ersonalizohet me kartolinen dhe foton tuaj.

Gjithashtu edhe nje mini dedikim ne forme papirusi,

Ne brendesi ndodhen 16 trendafila te krijuar teresisht me dore

ne cdo petale, si edhe nga 1 ferrero rocher ne qender te tyre.

Petalet e trendafilave realizohen ne ngjyre: blu, te kuqe ose te bardhe.

Permasat e kutise: 30 x 30 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 4 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: