Kornize Kolazh te Dashuruarish

ELV0046

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate e bukur per te shprehur dashurine.

Kornize me xham qe nderthur brenda saj nje kolazh romantik me peme dhe zemra.

Korniza eshte prej druri cilesor dhe mund te varioje ne ngjyrat e drurit, te zeze ose te bardhe.

Tek zemrat mund te vendosni emrat ose inicialet.

Gjithashtu mund te vendosni edhe nje date te shkruar tek sfondi.

Permasat e kornizes: 15 x 20 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: