Guantoni Da Box Gonfiabili Booby Gloves Shfaq më të madhe

Guantoni Da Box Gonfiabili Booby Gloves

BI0087

Leke 1,660

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Doreza Boksi Booby

Nje loder argetuese per ju dhe miqte tuaj.

Surprizojini te gjithe ne nje feste duke veshur dorezat e boksit ne forme gjoksi, nje per cdo dore.

Mund te fryhen dhe te shfryhen sa here te deshironi ndaj eshte e thjeshte per ti transportuar.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: