Parfum PHEROMEN EAU DE TOILETTE Shfaq më të madhe

Parfum PHEROMEN EAU DE TOILETTE

SE0761

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum Me Efekt Feromonesh Joshes Femrash Pheromen Eau De Toilette Cobeco

Parfum Cobeco PheroFem Eau de Toilette

Me arome sensuale inspiruar nga efekti natyral i feromoneve. Per te qene e parezistueshme.

Ky parfum permban kombinimin e disa ingredienteve unik te cilet kane te njejtin efekt si feromonet.

Aroma sensuale stimulon deshiren femerore dhe thekson terheqjen seksuale.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: