Parfum Joshes Me Feromone Cobeco Phero Fem Shfaq më të madhe

Parfum Joshes Me Feromone Cobeco Phero Fem

SE0751

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum Cobeco PheroFem Eau de Toilette me arome sensuale inspiruar nga efekti natyral i feromoneve. Per te qene e parezistueshme.

Ky parfum permban kombinimin e disa ingredienteve unik te cilet kane te njejtin efekt si feromonet.

Aroma sensuale stimulon deshiren e meshkujve dhe thekson terheqjen seksuale.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: