Cam Rrethore per Ecje Camminando V252

Leke 10,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Rrethore per ecje e markes Cam, per femije te moshave 6-18 muajsh.

Femijet duhet te mesojne ti hedhin hapat e sigurte.

Kjo rrethore i meson ata te mos kene frike dhe te qendrojne vete ne kembe.

Me lartesi te rregullueshme deri ne 3 nivele.

Pjesa e vogel si tavoline ka te vendosura disa lodra te cilat bejne drite dhe tinguj te ndryshem, per te terhequr vemendjen femijes.

Per kete nevojiten bateri (2 AA model - 1,5 volt).

Ka rrota te cilat rrotullohen 360 grade dhe maksimumi i peshesh qe mund te mbaje edhe 12 kg.

Ne rast rreziku karroca ka sistem antirreshqites disa stopues gome.

Materiali eshte plastike dhe metalike. Pjesa e ndenjeses cope e bute.

Permasat: e hapur 61.5x73x34 cm

                e mbyllur 61.5x73x34 cm

Persha 4.3 kg

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: