Chipolino Karrige Relaksi me Muzike Fiesta

Leke 7,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Karrige relaksi me muzike per bebe nga Chipolino 

Nje karrige plot ngjyra dhe dizenjo te ndryshme. 

Per femije deri ne 6 muajsh jo me peshe me te rende se 9 kg

Nje zgjidhje ideale per gjumin e femijeve, por jo vetem.

Eshte e rehatshme dhe e bute. Me lodra te vogla te varura ne te.

Mbeshtetja mund te levizet ne 2 pozicione sipas nevojes, dhe mekanizmi i lekundjes eshte nje tundim per boten e endrrave.

Siguria eshte e garantuar nga rripat. Me tinguj te ndryshme dhe volum te rregullueshem.Punon me 3 bateri AA14 1,5V qe nuk jane te perfshira ne paketim

E licensuar sipas standarteve europiane EN 12790.

Veshja mund te lahet lehtesisht ne 30°C.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: