Chicco Loder per Hapat e Pare

Leke 5,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Karrocae vogel qe do te ndihmoje femijet ne hapat e tyre te pare

Nga Chicco rekomandohet per femijet mbi 9 muajsh

Mund ta perdorni ne dy menyra per te ecur dhe per te luajtur me formueset qe ka ne pjesen e perparme

Me muzike per argetimin e femijes

Ka nevoje per 2 bateri te tipit AA 1.5V (nuk perfshihen)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: