Seria “Libër dhe lodër”

BAO0472

Leke 2,160

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ky set ka dy botime të veçanta, të cilat do ti argëtojnë shumë fëmijët tuaj:

Janë njëherësh edhe libra me dy përralla të bukura, por kanë edhe lodrat e rosakut të shëmtuar dhe të bubit gjumash.

Seti është i rekomandueshëm për fëmijë të moshës 0-3 vjeç. 

7 produkte te tjere ne te njejten kategori: