Prestashop Modules

Pjate Porcelani e Pikturuar 16 cm

PJ0003

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pjata te pikturuara teresisht me dore.

Te personalizuara me emra, detaje apo dedikime sipas preferences.

Dhurata artizanale te cilat vlejne shume. Na dergoni idene tuaj dhe ne do e realizojme.

Materiali Porcelan cilesor.

Diametri 16 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.