Pierre Lannier Ore per Femra 108G968

PRE0094

Leke 18,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pierre Lannier Ore per Femra me Kristale Blu 108G968

Model klasik ku nderthuret eleganca me hijeshine 

Fushe e dizenjuar me kristale swarovski

Rrip celiku/inox ne ngjyre roze gold me hallka te vogla

Nuk ndryshon ngjyre dhe ka nje trashesi prej 12 mm

Diametri i fushes se ores eshte 30 mm 

Rezistente ndaj ujit deri ne 30 m

Garancia 2 vite 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: