Ore per Meshkuj DK11289-6

LE0112

Leke 4,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj imitim shume i mire i markes Daniel Klein modeli DK11289-6

Slim me zinxhire ngjyre gri dhe fushe blu shume fine

Materiali i zinxhirit Stainless Steel qe nuk ndryshket , ndersa fusha blu

Ora vjen me dy rripa nje zinxhiri dhe nje lekure zevendesues

Materiali i xhamit kristal shume cilesore. 

Levizja e akrepave automatike.

Gjeresia e ores 43mm ndersa trashesia 9mm

Shume cilesore dhe e thjeshte ne perdorim

Tregon daten dhe eshte kunder ujit deri ne 5 metra thellesi

Vijne se bashku me kutine mbajtese

21 produkte te tjere ne te njejten kategori: