Ore per Meshkuj DK11289-2

LE0111

Leke 4,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj imitim shume i mire i markes Daniel Klein modeli DK11289-2

Me rrip zinxhiri material stainless steel ngjyre gri e erret

Ora vjen me dy rripa nje zinxhiri dhe nje lekure zevendesues

Levizja e akrepave automatike. Mekanizem analog

Xhami qelq me diameter 42.5mm, trashesia e ores 8.8 mm ndersa gjeresia e rripit 20mm 

Shume cilesore dhe e thjeshte ne perdorim

Tregon daten, kunder ujit deri ne 30 metra thellesi

Vjen se bashku me kutine mbajtese

21 produkte te tjere ne te njejten kategori: