Prestashop Modules

Ore per Meshkuj DK11289-1

LE0110

Leke 4,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj imitim shume i mire i markes Daniel Klein modeli DK1289-1

Punon me bateri. Me rrip zinxhiri material stainless steel

Ora vjen me dy rripa nje zinxhiri dhe nje lekure zevendesues

Levizja e akrepave automatike 

Me fushe dhe zinxhire ngjyre kafe

Gjeresia e ores 40mm ndersa e rripit 20mm

Shume cilesore dhe te thjeshta ne perdorim

Tregon daten dhe eshte kunder ujit deri ne 50 metra thellesi

Vijne se bashku me kutine mbajtese

14 produkte te tjere ne te njejten kategori: