Portofol i Thjeshte per Meshkuj

Leke 590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Portofol per meshkuj ngjyre blu

Material lekure e perpunuar shume cilesore

Me nje ndarje te madhe per parate dhe vend per monedhat dhe kartat tuaja

Permasat 8x10 cm 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: