Glob per Zbukurim 15cm Shfaq më të madhe

Glob per Zbukurim 15cm

LF0310

Leke 5,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Glob zbukurues me ngjyre gri

Nje dekorues shume i mire per shtepine apo zyren tuaj

Me lartesi 15 cm.  Rrotullimi horizontal dhe vertikal

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: