Mbajtese vere “balance” Shfaq më të madhe

Mbajtese vere “balance”

LF0286

Leke 2,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mbajtese vere "balance"

Material çeliku inoks e zeze dhe gri

E mban shishen e balancuar në mënyrë të përkryer si bosh ashtu edhe plot

Nje ide shume e bukur dhurate per te afermit apo miqte tuaj

Praktike dhe elegante me permasat: 20x19x5 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: