Gota pistolete Shfaq më të madhe

Gota pistolete

LF0285

Leke 2,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje gote me nje dizenjo shume te vecante

Me ngjyre te zeze dhe ne formen e nje pistolete

Gote argetuese e cila do te terheqe shikimin e te gjitheve

Materiali qeramike, permasat 12 x 21.5 cm

Një dhurate e pazakonte, por tërheqëse për një kafe apo caj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: