Gota ekspresi “Beauty and the Beast” (2cope) Shfaq më të madhe

Gota ekspresi “Beauty and the Beast” (2cope)

LF0283

Leke 1,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Gota ekspresi, cift "Beauty and Beast"

Dhurate simpatike e cila nuk duhet te mungoje ne shtepine e nje cifti

Gotat jane material porcelan cilesor

Mund ti fusni ne mikrovale por edhe ti lani ne lavastovilje

2 gota te bardha me shkrimet dhe simbolet si ne foto

Permasat e nje gote 5.5 x 5 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: