Mansheta Dragon

BIL0226

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mansheta gdhendje dragon per meshkuj

Pjesa kryesore metalike me ngjyre te zeze dhe silver

Kombinohen lehte dhe jane mjaft stil

Nje aksesor i nevojshem ne garderoben e meshkujve

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: