Mansheta Forme Katrore me Gure te Zi

BIL0225

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mansheta metalike me gdhendje dhe gure te zi ne mes

Mjaft unike dhe serioze ne stil per shkak te dizenjos me gura silver rreth e rreth

Kombinohen lehte me te gjitha llojet e kemishave

Nje aksesor i nevojshem per cdo mashkull

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: