Mansheta me Gure te Bardhe

BIL0224

Leke 1,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mansheta me gure te shndritshem per meshkuj

Pjesa krysore metalike ndersa brenda gura te vegjel me ngjyre te zeze

Te vogla ne forme rrumbullaket

Kombinohen lehte dhe jane mjaft stil

Nje aksesor i nevojshem ne garderoben e meshkujve

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: