Mansheta me Harten e Botes

BIL0223

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mansheta me metalike me gdhendje harten e botes

Mjaft unike dhe serioze ne stil per shkak te dizenjos 

Fusha ngjyre blu ndersa pjesa e siperme silver

Kombinohen lehte me te gjitha llojet e kemishave

Nje aksesor i nevojshem per cdo mashkull

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: