Mansheta Germa E Shfaq më të madhe

BIL0222

Mansheta Germa E

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mansheta metalike me ngjyre te zeze

Dizenjo germen E ne fushen e zeze

Me forme te rrumbullaketa

Nje dhurate ideale per te gjithe ata qe pelqejne finesen dhe jane elegant.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: