Varese Celesash Brown

ZEP0051

Leke 590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varese Celesash Brown

Varese celesash me ngjyre kafe.

Cka e ben te vecante kete varese celsash eshte korniza e vogel per foto qe ka te varur, e cila hapet dhe mbyllet.

Korniza ka forme drejtkendeshi dhe materiali eshte lekure artificiale.

Ne te mund te vendosen dy fotot me permasa 2x3cm

Permasat e kornizes se hapur jane 5x4.5cm

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: