Papijon per meshkuj Ngjyre Blu Shfaq më të madhe

Papijon per meshkuj Ngjyre Blu

BIL0059

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Papijon per meshkuj Ngjyre Blu

Papjon elegant per meshkuj.

Per raste te vecanta ku doni te visheni me stil serioz dhe njekohesisht mjaft trendy.

Ngjyra blu me dizenjo vija te bardha te vogla.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: