Papijon per Meshkuj Ngjyre Blu me Bezhe Shfaq më të madhe

Papijon per Meshkuj Ngjyre Blu me Bezhe

BIL0058

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Papijon per Meshkuj Ngjyre Blu me Bezhe

Papjon elegant per meshkuj.

Per raste te vecanta ku doni te visheni me stil serioz dhe njekohesisht mjaft trendy.

Ngjyra blu me bezhe, dizenjo mjaft e vecante.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: