Papijon per Meshkuj Ngjyre Gri Shfaq më të madhe

Papijon per Meshkuj Ngjyre Gri

BIL0057

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Papijon per Meshkuj Ngjyre Gri

Papjon elegant per meshkuj.

Per raste te vecanta ku doni te visheni me stil serioz dhe njekohesisht mjaft trendy.

Ngjyra gri me vija te kuqe anesore.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: