Papijon per Meshkuj Ngjyre Shfaq më të madhe

Papijon per Meshkuj Ngjyre

BIL0056

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Papijon per Meshkuj Ngjyre

Papjon elegant per meshkuj.

Per raste te vecanta ku doni te visheni me stil serioz dhe njekohesisht mjaft trendy.

Ngjyra vishnje me dizenjo vija te bardha.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: