Set Pjatash 18 Cope Arcopal Celestine Shfaq më të madhe

Set Pjatash 18 Cope Arcopal Celestine

AG0161

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set pjatash Arcopal  

18 pjata

6 pjata normale ngrenie-25cm

6 pjata supe-20cm

6 pjata embelsirash- 18cm

Ngjyra dominuese: E bardha

Material i forte dhe rezistent

Me ngjyra te ndryshme dhe dizenjo lulesh  

Pjata qe do ti shtojne me shume finesen dhe bukurine tryezes tuaj.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: