Arushi Olaf i Frozen i Montueshem

SV005045

Leke 1,190

-Leke 500

Leke 1,690 pa TVSH

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ndertoni arushin prej bore Olaf, personazhin e kukullave vizatimore te njohura si Frozen

Ai vjen me pjese dhe mund te montohet nga femijet 

Materiali:Pellushi

Ngjyra:E bardhe

Permasat: Size13 x 30cm

Per femije nga 2 vjec e siper

Nje dhurate mjaft e kendshme  dhe e dashur per femijet

Argetim dhe zbavitje me personazhet qe adhuron femija juaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: