Set Pjatash 18 Cope Arcopal L5844

AG0160

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mami do ju falenderoje per kete dhurate.

Set Pjatash Arcopal 

18 Cope te madhesive te ndryshme: 6 pjata normale ngrenie-25cm

6 pjata supe-20cm

6 pjata embelsirash- 18cm

Materiali: Qeramike

Me ngjyra te ndryshme dhe dizenjo lulesh

Pjata qe do ti shtojne me shume finesen dhe bukurine tryezes tuaj.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: