Kit Gioelli 3 in 1 Winx Clementoni

ZE0033

Leke 3,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kit Gioelli 3 IN 1 Winx Clementoni.

Paketimi permban bizuteri te shumta si: unaza, varese dhe shume aksesore te tjere te personazheve zana qe femijet shikojne ne TV.

Paketimi permban dhe nje mbajtese sendesh qe femijet ti vendosin te sistemuara aksesoret e zanave.

Permasat: 5,00 x 37,00 x 28,10 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: