Kraheza Ali Fatate Winx Clementoni

ZE0034

Leke 3,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Me kraheza Ali Fatate Winx Clementoni, femijet mund te fluturojne me fantazine e tyre ashtu si personazhet e preferuara Winx.

Femijet argetohen duke veshur krahezat magjike Winx dhe duke "fluturuar" me to.

Paketimi permban krahezat me ngjyra dhe shkelqim, pjesen ku ato vendosen dhe aksesore te tjere (bojra, xixa dhe aksesore te tjere per ti dhene shkelqim krahezave).

Me keto kraheza femijet mund te kthehen ne Winx te vertete.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: