Axhende 2019 e Personalizuar

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Axhende 2019 e personalizuar.

Permasat : 14,2 x 20.5 cm 


320 faqe 

E disponueshme ne 3 ngjyra Blu, e Zeze dhe e Kuqe
Personalizojeni me emrin e plote, iniciale, nje tekst te shkurter ose me logon qe ju deshironi.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: