Forma te Ndryshme Biskotash 13 Cope

SIG0309

Leke 890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Forma te Ndryshme Biskotash 13 Cope

Ideale për përgatitjen e biskotave me forma të ndryshme.

Seti përmban 13 forma të ndryshme dhe një unazë për t'i mbajtur ato me kujdes.

Produkte janë plastikë e qëndrueshme të një cilësisë të lartë.

Mund të lahen në lavastovilje

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: