Set Tas, Filxhan dhe Pjate per Femije Mickey

AG0638

Leke 1,490

-Leke 500

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set per femijet tuaj

Seti permban nje tas, nje filxhan dhe nje pjate te dizenjuar me personazhin Mickey Mouse

Gota ka kapacitet mbajtes 270ml

Tasi  250ml ndersa pjata e embelsires ka diameter 20.5 cm

Material qelq i shkrire me rezistence . Femijet do te hane te gezuar dhe pa ju munduar 

Te gjitha vijne ne nje paketim shumengjyresh dhe terheqes 

Ideale edhe per dhurate

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: