Clementoni Motorri i Garave

NOL0836

Leke 2,970

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Motorri i garave nga Clementoni, shumengjyresh, si nje miniqender argetuese 

Mbeshtet femijet ne mesimin e shkronjave dhe numrave

Me nje drite LED dhe shume elemente mekanike dhe interaktive

Stimulon shkathtesine, perceptimin vizual dhe zndihmon ne kuptimin e marredhenies shkak-pasoje

I pershtatshem per femijet 9 - 36 muajsh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: