Tende per Femije Xhungla 95 x 72 Shfaq më të madhe

Tende per Femije Xhungla 95 x 72

JUM0168

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tende shumengjyreshe per femijet me tematike "Xhungla"

Femijet do te kene me shum argetim gjate kohes se lire

Tenda ka material te papershkueshem nga uji dhe mund te lahet lehtesisht po i ikur ngjyra

Mund ta vendosni kudo qe deshironi

Montohet lehtesisht, me permasa 95 x 72 x 102 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: