Clementoni Loder Keshtjella

NOL0047

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Formuese me ngjyra per femijet e vegjel, Clementoni.

Nje kuti e vogel me ngjyra ne forme Keshtjelle, e mbushur me formuese.

Formueset jane me ngjyra te ndryshme te forta per te terhequr vemendjen e femijes.

Material i bute dhe i pademshen, nuk jane toksike dhe jo aromatike. Lahen lehtesisht.

Ngjyrat e ndritshme jane te pershtatshme per te zhvilluar perceptimin vizual, perqendrimin,vemendjen etj.

Keto lodra gjithashtu do te nxisin edhe imagjinaten e femijes suaj.

Te pershtatshme per femijet e moshes 10-36 muajsh.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: