Clementoni Loder Sofia Gati Per Tu Nisur

NOL0241

Leke 5,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makina Clementoni, e cila eshte gjithmone gati per tu nisur.

Xhirot ne te do te jene te parezistueshme.

Kjo makine pervec xhirove qe ofron eshte nje qender e vertete edukative.

Ne te femija do te mesoje numrat, shkronjat, format dhe ngjyrat.

Ajo ndihmon ne zhvillimin e aftesive motorike, gjihesore. Zhvillon imagjinaten si dhe perceptimet vizuale.

Keshillohet per femijet e moshes 10-36 muajsh.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: